Solidní,sympatický manželský pár hledá podobný manželský pár k milostným radovánkám."únik ze stereotypu:-)" Bez výměny partnerů.
OdpovědětHledáme pár s možností výměny.Já 46,přítel 42..
OdpovědětHledáme touto cestou nejlépe par,pro vice než zpestření si chvil plných sexu,vzrušení,realizací svých sexuálních tužeb a přání. Pro mou velmi atraktivní a sexy pritelkyni uvitam i může či slečnu jednotlivé vzhledem k její bisexuální orientacito vše na základě vzajemnych sympatii a potřeb. Vice vsak po osobním setkani
OdpovědětAhoj, hledáme s přítelem kamarádku do trojky, zkušená i nezkušena, chceme to zkusit.. Pište pouze vážně, sejdeme se, pokecáme a podle sympatii pokračovat :) mužem zajít i na swingers a nebo doma.. Prostory máme. Vše diskrétní, zdravi 100%.. Radibychom i na delší nezavazný milenecký vztah.. Ona 19 let, štíhlá, prsa 2, on 25, sportovní postava, 20cm.. Fotky vyměníme. Můžeme se domluvit i s párem pokud budete mít zájem. Prosim piste pouze vazni zajemci. email 1.s.2@email.cz
OdpovědětHledáme pár (i fiktivní), který se nebojí ukázat před kamerou (voyering), je spontánní a nemá problém s nahotou. Jedná se o zahraniční projekt. Nabízíme prostory luxusní novostavby nedaleko centra Prahy + zajímavé měsíční finanční ohodnocení. Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu.
Odpovědětkamaradi a sex
OdpovědětS přítelem bychom chtěli zkusit něco nového a tak hledáme ženu nebo muže do trojky. Popřípadě pár. Pokud budete mít někdo zájem napište na mejla domluvíme se.
OdpovědětBRNO-Já baculka 36,O,A,klasika,piss,69,facesitink,footfetisch,tlouštík 36,rád pokouří,pohoní,může te se mi věnovat oba,nebo muž může koukat jak mi to hezky uděláš,přidej se nebo můžeš být i divák,záleží na tobě.zízemí máme kousek z centra.ty žen,pár nebo jen muž.na věku nesejde,jsme bi.zdraví,čistota,diskrétnost zaručena.
OdpovědětPár hledá pár. Manželský pár hledá jiný manželský pár pro krásná setkání. Diskrétnost a zdraví podmínkou. Žena bi vítána. Iva a Pepa
OdpovědětJsme manželé co mají moc moc rádi sex. A tak hledáme někoho kdo se přidá. Podmínka je diskrétnost ale hlavně ĆISTOTA!
Odpovědět